АСОЦІАЦІЯ “ВІДРОДЖЕННЯ ГРИЦЕВА” – неприбуткова громадська організація, створена 24 грудня 1998 року в селищі Гриців Шепетівського району Хмельницької області для впровадження та розповсюдження досвіду Програми Розвитку Сільської Громади.
Ми вже протягом 18 років підтримуємо громадські ініціативи, втілюємо в життя програми, проекти та акції, які спрямовані на покращення якості життя мешканців Грицева та Корпилівки.
Активними членами організації на сьогодні є п’ятдесят дві особи.
ДЕВІЗ ОРГАНІЗАЦІЇ – «ЧЕРЕЗ ДОБРО І ПРАЦЮ – ДО ДОБРОБУТУ!»
ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ
Підтримати ініціативу кожного, створити умови для творчої самореалізації особистості, збудувати сільську громаду як основу морального і економічного відродження України.
БАЧЕННЯ
ГО Асоціація «Відродження Грицева» – це організація, яка динамічно розвивається і постійно вдосконалюється; об’єднує команду однодумців, створює можливості для їх самореалізації. Разом ми досягаємо кращих результатів, керуючись загальнолюдськими цінностями та принципами.
МІСІЯ
Покращення життя мешканців Грицева та Корпилівки шляхом здійснення філантропічної діяльності. Ми прагнемо стати Фондом Громади Першого вибору, радником і помічником, фондом громади, який розуміє потреби громади, проблеми та інтереси місцевих мешканців та пропонує ефективні рішення.
ХТО МИ?
- Люди, які демонструють принциповість, повагу і командну роботу. Люди – сповнені енергії, ентузіазму та рішучості, необхідної справжнім лідерам, які живуть в громаді.
- Люди, які будують відносини на основі правильних вчинків, розвивають філантропію в громаді. Наші цінності визначають нашу поведінку.
- Ми переконані, що САМІ люди повинні бути залучені в розв’язання ВЛАСНИХ проблем.
ДІЯЛЬНІСТЬ
- розвиток благодійності в громаді;
- підтримка громадських ініціатив;
- навчання лідерів сільських громад;
- передача (обмін) напрацьованого досвіду;
- реалізація проектів, програм, організація та проведення конкурсів міні-грантів, які спрямовані на покращення життя в громаді та важливих проблем;
- створення спеціального грошового фонду, в якості джерела постійного фінансування ініціатив в громаді, шляхом залучення благодійних пожертв від різноманітних донорів, включаючи місцевих жителів.