Організації громадянського суспільства

ІСАР ЄднанняІніціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “ЄДНАННЯ” (ІСАР “ЄДНАННЯ”) – українська неприбуткова громадська організація, заснована у 1997 році. Назва “ЄДНАННЯ” має глибокий символічний зміст – вона означає поєднання прагнень активістів та організацій громадянського суспільства у справі підтримки громадської ініціативи.
Центр гуманістичних технологійЦентр гуманістичних технологій АХАЛАР був зареєстрований 14 жовтня 1994 року. Мета роботи організації в тому, щоб сприяти становленню гармонійного, сталого і демократичного суспільства в Україні. Шлях до досягнення цієї мети – це вирішення актуальних проблем силами місцевої громади.
Batory FoundationМета фонду імені Стефана Баторія – побудова громадянського суспільства, такого суспільства, члени якого усвідомлюють свої права та обов’язки, приймають участь в прийнятті рішень як на рівні конкретної держави, так і на міжнародній арені. Фонд здійснює свою діяльність за трьома напрямками: підтримка громадянських ініціатив; права та громадський контроль; допомога та міжнародна співпраця.