Підприємства та установи

Грицівська селищна радаГрицівська селищна рада
Контакти: вулиця Шевченка, 2, смт. Гриців, 30455, Шепетівський район, Хмельницька область, Людмила Тіфенбах – селищний голова.
Грицівська бібліотекаГрицівська селищна бібліотека
Історія бібліотечної справи в смт. Гриців почалася з 1925 року, і з того часу не припиняла своєї діяльності. Користувачі мають змогу користуватися абонементом та читальним залом, а з серпня 2010 року в бібліотеці з’явилась нова послуга – вільний доступ до Інтернету, за сприяння Програми «Бібліоміст». В бібліотеці є два книгосховища.
Грицівська ЗОШ І-ІІІ ступенівГрицівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Знання – це сила, на якій тримається світ. Отримавши ґрунтовні знання, випускники школи успішно працюють в різних сферах життя. Україна сильна людьми, які своєю працею збагачують рідну землю. В 1873 році у Грицеві було створено школу.
Школа сприяння здоров'юПозашкільний навчальний заклад Грицівська школа сприяння здоров’ю – це комплексний багатопрофільний позашкільний заклад, що здійснює навчально-виховну роботу з дітьми, підлітками і юнатством на території Шепетівського району, призначений для їх духовного і фізичного розвитку, задоволення різноманітних творчих потреб на принципах добровільності.