Зробимо Гриців чистим 2015

25 березня 2015 року ініціативна група молоді  Грицева «Бумеранг», ГО  Асоціація Відродження Грицева та працівники місцевих закладів культури провели акцію (вп’яте) «Зробимо Гриців чистим!» та прибрали прибережні  території річки Хомора. Місце проведення було вибрано не випадково – це є геологічна пам’ятка природи урочище «Хоморські граніти», яке справедливо вважається окрасою Грицева.

Наше мальовниче селище встелене сміттям. Не якісь невідомі шкідники, а ми самі, наші сусіди чи друзі перетворили наші ставки і річки, парки і вулиці на огидні смітники. Придивися, скільки людей бездумно кидає під ноги недопалок  чи обгортку, пляшку чи гумку. Ми-українці наче забули себе справжніх – дбайливих господарів.

Молодь Грицева полюбляє відпочивати в цих місцях, але на жаль не всі свідомо та відповідально ставляться до громадянського обов’язку людини – бережно ставитись до природи. За зиму зібралось дуже багато різного сміття на всій території Грицева. Сьогоднішня акція стала першим дзвіночком для небайдужих грицівчан. В акції взяли участь більше 30-ти учасників, переважно молодь, було зібрано 35 мішків сміття, розповсюджено рекламні  плакати та прикріплені до дерев та стовпів мішки для сміття.

Грицівське КП «АКВА» (директор Бодня Н.Ф.) організувало вивіз зібраного сміття.  Після акції для учасників була розіграна безпрограшна лотерея, в якій розігрувалися такі призи: одноразовий безкоштовний вхід на місцеву дискотеку, позачерговий абонент в Інтернет-центр, брендові блокноти та ручки, цукерки. Найстарший та наймолодший учасники отримали солодкі сюрпризи. Акція залишила по собі гарні відчуття і всі готові до нових подій та звершень.

Нехай прибрана прибережна територія залишається завжди чистою, красивою та  стане «Місцем щасливих людей»!

Схожі публікації

Залишити коментар