Звіт про діяльність 2017

Дякуємо усім тим, хто з нами співпрацював: донорам, партнерам, колегам, друзям, однодумцям, добровільним помічникам. Завдяки Вашій допомозі ми і надалі  можемо здійснювати нашу діяльність.

Подарунок від Святого Миколая 2016

30 грудня 2016 року ми вирушили до Школи сприяння здоров’ю, щоб привітати з наступаючими святами наших маленьких друзів – це особливі діти з Грицівського центру соціальної реабілітації.

Допоможи воїну-земляку 2015

ГО Асоціація «Відродження Грицева» підтримувала і підтримує наших земляків-захисників: ми збирали кошти на придання обмундирування, готували посилки зі грицівськими смаколиками (горіхи, мед, шоколад), плели маскувальні сітки, надсилали листи-побажання від нашої

Подарунок від Святого Миколая 2015

«Подарунок від Святого Миколая» – наша благодійна програма підтримки особливих діток, які проходять курс відновлення у Грицівському реабілітаційному центрі. Щиро дякуємо за Добру справу і велике серце усім, хто приєднався

Школа Фондів Громад 2015

Школа фондів громад – це програма, яку впроваджує Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта (США).

Самоврядування в Польщі: чому воно працює?

16-21 листопада 2015 року 16 представників органів місцевого самоврядування, громадського сектору та науковців з 5 регіонів України мали можливість взяти участь у навчальному візиті до Республіки Польща.

Грицівські витріщаки в дії 2015

Президент громадської організації  Асоціація «Відродження Грицева» Василь Джурабаєв презентував майже 20-и річний досвід діяльності сільської громадської організації та показав необхідність інституційного оформлення громадської активності.