Голос громади 2016

25 грудня 2016 року в затишному і вже передноворічному актовому залі Грицівської Школи Сприяння Здоров’ю зібралися мешканці громади Грицева та Корпилівки. Із 24 зареєстрованих учасників зустрічі – члени ГО Асоціація «Відродження Грицева», депутати місцевої ради, Грицівський селищний голова, члени виконкому Грицівської селищної ради, керівники місцевих організацій та установ, представники місцевих громадських організацій, місцеві підприємці та актив нашої громади.

Основна мета таких заходів (а ГО Асоціація «Відродження Грицева» проводить їх не вперше) забезпечити систематичну та ефективну діяльність щодо розвитку громади у співпраці з місцевою владою та бізнесом. Такі тристоронні спільні зустрічі  носять назву «ГОЛОС ГРОМАДИ». Традиційно вони співпадають з річницею від дня заснування організації. Цього року ми святкували 18 річницю! (24 грудня 1998 року – день заснування).

У вітальному слові президент ГО Асоціація «Відродження Грицева» Василь Джурабаєв  розповів про суть зустрічі та нагадав присутнім, який був для організації рік 2016-ий: у цифрах, фото та фактах, над яким проектами працювали, які програми вдалося реалізувати, які ініціативи громади вдалося підтримати. Були озвучені результати соціологічного дослідження «Вивчення потреб громади Грицева 2016», яке проводила ГО Асоціація «Відродження Грицева» за підтримки ІСАР «Єднання» (м. Київ) та Київського Інституту Соціологічних Досліджень (КІСД).

Особливий акцент – на прикладах успішної співпраці у 2016 році: з організаціями та установами, ініціативними групами та окремими лідерами, громадськими організаціями та місцевою владою.

Кожний мав можливість висловити свою думку та бачення, сказати про успіхи у 2016 році, звернути увагу на уроки, труднощі та, можливо, провали цього року, а також спільно спланувати майбутню діяльність у 2017 році. Ці напрацювання стануть основою аналізу та складання подальшого плану роботи організації.

Схожі публікації

Залишити коментар